ZAWODNIK ROKU

                                        2019



                                                              Ranking – odsłona nr 9

                                                                    na dzień 30.09.2019

 

 


 

Koniec sezonu coraz bliżej,czas więc na podsumowanie naszego rankingu za miesiąc wrzesień.Działo się sporo,zakończenie cyklu Runners Superbieg,dobre występy w Radkowie i Sobótce a także kilka mniejszych imprez spowodowały trochę zmian w tabeli.Nowym liderem został Jacek Jolibski a za jego plecami mocarze-Gosia Hakke,Zbyszek Frydlewicz,Jola Siarkiewicz.Pierwszą dziesiątkę zamyka,robiąca stałe postępy,systematyczna i sumienna Lila Markowska.Jak do tej pory braliśmy udział w 81 imprezach biegowych,zdobywając łącznie 70 miejsc na podium ale najważniejsza była dobra zabawa.Minimum 5 startów na swoim koncie ma 29 osób.Walczymy i bawimy się dalej.

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 


  Nazwisko Imię Pkt. Ilość biegów zaliczonych do rankingu Łączna ilość biegów
1 Jolibski Jacek 884,06 9  
2 Hakke Małgorzata 883,41 10 10
3 Frydlewicz Zbigniew 810,03 10 15
4 Siarkiewicz Jolanta 768,56 10 13
5 Majer Maja 754,95 10 10
6 Nowakowska Genowefa 736,01 10 11
7 Rębecka Violetta 736,00 10 12
8 Markowski Zbigniew 704,89 10 11
9 Kozłowski Marek 695,51 9  
10 Markowska Lilianna 695,14 10 11
11 Lach-Papciak Katarzyna 691,16 10 12
12 Sobiński Waldemar 660,02 10 13
13 Pawłowski Ernest 635,56 9  
14 Marukiewicz Marek 629,59 9  
15 Dul Zbigniew 575,58 7  
16 Kita Ewa 487,04 7  
17 Dziewulak Daniel 479,68 8  
18 Szaniewski Mirosław 475,65 8  
19 Gutowski Dariusz 467,53 6  
20 Domański Jarosław 453,39 8  
21 Linkiewicz Renata 439,56 5  
22 Moczarski Mariusz 436,86 6  
23 Bieniek-Wilk Anna 411,41 6  
24 Zasina Arleta 393,85 6  
25 Rodewald Ryszard 391,33 7  
26 Skrętek Monika 378,05 5  
27 Kowaliszyn Małgorzata 337,97 5  
28 Markowski Paweł 295,91 4  
29 Domagała Andrzej 257,90 5  
30 Gałecka-Ziółkowska Beata 245,86 5  
31 Popławski Rafał 200,52 3  
32 Linkiewicz Krzysztof 198,48 3  
33 Słomski Michał 197,26 3  
34 Erbetowska Agnieszka 161,84 3  
35 Termena Anna 149,17 2  
36 Bielewicz Maciej 137,53 2  
37 Linkiewicz Grzegorz 129,13 2  
38 Gałecka Anna 123,13 2  
39 Zapora Robert 122,91 2  
40 Piguła Sebastian 121,91 2  
41 Skiemisz Katarzyna 117,49 2  
42 Masiewicz Magdalena 97,36 2  
43 Sobczyk Małgorzata 75,17 1  
44 Staszewski Paweł 71,66 1  
45 Zientara Adrian 69,32 1  
46 Buczak Ada 68,77 1  
47 Marczyk Tomasz 64,77 1  
48 Ostapiuk Bartłomiej 63,18 1  
49 Burda Agnieszka 50,07 1