ZAWODNIK ROKU

2019



Ranking – odsłona nr 8

na dzień 31.08.2019

 

 


 

 

 

Sierpień ,choć imprez biegowych było mniej (kilka kameralnych i trzy z wyższej półki) spowodował trochę zmian klasyfikacji.Na podium wskoczył po zajęciu 3 miejsca w półmaratonie w Jakuszycach Jacek Jolibski. Jacek mając dwa starty mniej już jest drugi ale to chyba oczywiste.Na podium w Jakuszycach stawały też Renia i Gienia a licząc od początku roku to już 60 podium dla Grupy-sporo.Do grona ultrasów dołączyły Monika Śkrętek i Maja Majer.Cieszy też fakt,że aż 29 osób ma w swoim dorobku minimum 4 starty,oby tak dalej.Przed nami jesień i sporo ciekawych imprez biegowych.Bawimy się dalej.


 

 


 

 

 

 

 

 


  Nazwisko Imię Pkt. Ilość biegów zaliczonych do rankingu Łączna ilość biegów
1 Frydlewicz Zbigniew 796,53 10 13
2 Jolibski Jacek 784,86 8  
3 Hakke Małgorzata 773,41 9  
4 Siarkiewicz Jolanta 754,85 10 11
5 Rębecka Violetta 707,65 10 10
6 Kozłowski Marek 695,51 9  
7 Nowakowska Genowefa 693,97 10 10
8 Majer Maja 681,05 9  
9 Lach-Papciak Katarzyna 680,09 10 11
10 Sobiński Waldemar 636,30 10 11
11 Marukiewicz Marek 629,59 9  
12 Markowska Lilianna 616,73 9  
13 Markowski Zbigniew 611,44 9  
14 Pawłowski Ernest 562,22 8  
15 Dul Zbigniew 488,90 6  
16 Kita Ewa 487,04 7  
17 Dziewulak Daniel 417,35 7  
18 Domański Jarosław 394,50 7  
19 Rodewald Ryszard 391,33 7  
20 Gutowski Dariusz 385,75 5  
21 Linkiewicz Renata 368,78 4  
22 Moczarski Mariusz 360,08 5  
23 Szaniewski Mirosław 348,89 6  
24 Bieniek-Wilk Anna 342,67 5  
25 Skrętek Monika 304,82 4  
26 Kowaliszyn Małgorzata 280,50 4  
27 Zasina Arleta 258,69 4  
28 Domagała Andrzej 257,90 5  
29 Markowski Paweł 214,16 3  
30 Gałecka-Ziółkowska Beata 201,33 4  
31 Popławski Rafał 200,52 3  
32 Słomski Michał 197,26 3  
33 Termena Anna 149,17 2  
34 Bielewicz Maciej 137,53 2  
35 Linkiewicz Krzysztof 135,88 2  
36 Linkiewicz Grzegorz 129,13 2  
37 Gałecka Anna 123,13 2  
38 Zapora Robert 122,91 2  
39 Piguła Sebastian 121,91 2  
40 Erbetowska Agnieszka 114,28 2  
41 Masiewicz Magdalena 97,36 2  
42 Sobczyk Małgorzata 75,17 1  
43 Staszewski Paweł 71,66 1  
44 Zientara Adrian 69,32 1  
45 Buczak Ada 68,77 1  
46 Skiemisz Katarzyna 65,47 1  
47 Marczyk Tomasz 64,77 1  
48 Ostapiuk Bartłomiej 63,18 1  
49 Burda Agnieszka 50,07 1