ZAWODNIK ROKU

2019



Ranking – odsłona nr 7

na dzień 31.07.2019

 

 


 

Dwanaście lipcowych startów wprowadziło nieco zmian w naszym rankigu,zwłaszcza że były to biegi z wyższej półki (Biegi na Chojniku,Wileka Pętla Izerska czy Ultramaraton Karkonoski.

We wszystkich tych zawodach nasi reprezentanci aż 12 razy stawali na podium.Świetny występ Gosi na Ultramaratonie Karkonoskim,Jacka w Bielawie czy Reni Linkiewicz na Pętli Izerskiej.

Dwa razy na podium stawali Ewa Kita i Zbyszek Dul a swoje dołożyli Zbyszek Frydlewicz,Jola ,Gienia i drużyna w Bielawie.Licząc od początku roku to już 57 podium dla grupy.

Minimum 5 startów w tym sezonie mają już 22 osoby.Liderem pozostał Zbyszek Frydlewicz ale tłok w czołówce spory i przetasowanie z pewnością będą,zwłaszcza,że niektórzy się rozkręcają

i na razie tych startów mają mniej.Życzę wszystkim udanych startów a przede wszystkim dobrej zabawy na trasach biegowych.

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 


  Nazwisko Imię Pkt. Ilość biegów zaliczonych do rankingu Łączna ilość biegów
1 Frydlewicz Zbigniew 770,04 10 10
2 Siarkiewicz Jolanta 721,01 10 10
3 Hakke Małgorzata 690,78 8  
4 Jolibski Jacek 675,76 7  
5 Marukiewicz Marek 630,59 9  
6 Kozłowski Marek 606,64 8  
7 Lach-Papciak Katarzyna 599,12 9  
8 Majer Maja 595,02 8  
9 Sobiński Waldemar 560,30 9  
10 Rębecka Violetta 559,13 8  
11 Markowska Lilianna 541,24 8  
12 Nowakowska Genowefa 533,07 8  
13 Markowski Zbigniew 530,57 8  
14 Kita Ewa 487,04 7  
15 Pawłowski Ernest 485,11 7  
16 Dul Zbigniew 419,59 5  
17 Rodewald Ryszard 391,33 7  
18 Gutowski Dariusz 385,75 5  
19 Moczarski Mariusz 360,08 5  
20 Dziewulak Daniel 350,85 6  
21 Szaniewski Mirosław 304,82 5  
22 Kowaliszyn Małgorzata 280,50 4  
23 Bieniek-Wilk Anna 276,67 4  
24 Linkiewicz Renata 273,60 3  
25 Domański Jarosław 272,48 5  
26 Skrętek Monika 225,42 3  
27 Markowski Paweł 214,16 3  
28 Zasina Arleta 204,62 3  
29 Popławski Rafał 200,52 3  
30 Słomski Michał 197,26 3  
31 Domagała Andrzej 174,08 3  
32 Gałecka-Ziółkowska Beata 162,09 3  
33 Termena Anna 149,17 2  
34 Bielewicz Maciej 137,53 2  
35 Linkiewicz Grzegorz 129,13 2  
36 Gałecka Anna 123,13 2  
37 Zapora Robert 122,91 2  
38 Piguła Sebastian 121,91 2  
39 Erbetowska Agnieszka 114,28 2  
40 Masiewicz Magdalena 97,36 2  
41 Sobczyk Małgorzata 75,17 1  
42 Staszewski Paweł 71,66 1  
43 Zientara Adrian 69,32 1  
44 Buczak Ada 68,77 1  
45 Skiemisz Katarzyna 65,47 1  
46 Marczyk Tomasz 64,77 1  
47 Linkiewicz Krzysztof 63,58 1  
48 Ostapiuk Bartłomiej 63,18 1  
49 Burda Agnieszka 50,07 1