ZAWODNIK ROKU

                                        2019



                                                              Ranking – odsłona nr 10

                                                                    na dzień 31.10.2019

 

 


 

Październikowe starty przyniosły trochę zmian w klasyfikacji a najważniejsza to awans do „10” Zbyszka Dula,pomimo iż na swoim koncie ma jeden start mniej od czołówki.Działo się sporo,pierwszy start Jacka w biegu ultra i od razu zwycięstwo w trudnym biegu „Waligóra Run Cross”,walka do końca i podium dziewczyn w sztafecie Ultrakotlina.Dobre występy w Walimiu,Rudawach i kilku mniejszych biegach to potwierdzenie,że nie tylko się bawimy ale także walczymy,dwanaście miejsc na podium mówi wszystko.Do tej pory grupa brała udział w 92 imprezach biegowych,zdobywając 82 razy miejsce na podium. Minimum cztery starty w sezonie mają 33 osoby.Ostatnie listopadowe i grudniowe starty zadecydują o końcowej klasyfikacji,jednak pozycja lidera pozostaje niezagrożona.Końcowe podsumowanie sezonu na początku przyszłego roku.

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 



       

  Nazwisko Imię Pkt. Ilość biegów zaliczonych do rankingu Łączna ilość biegów
1 Jolibski Jacek 965,36 10 10
2 Hakke Małgorzata 894,40 10 12
3 Frydlewicz Zbigniew 830,98 10 17
4 Siarkiewicz Jolanta 798,95 10 15
5 Majer Maja 774,19 10 12
6 Kozłowski Marek 770,19 10 10
7 Rębecka Violetta 754,49 10 14
8 Dul Zbigniew 753,91 9  
9 Nowakowska Genowefa 736,01 10 12
10 Markowski Zbigniew 705,89 10 12
11 Markowska Lilianna 704,58 10 13
12 Pawłowski Ernest 698,96 10  
13 Lach-Papciak Katarzyna 694,23 10 14
14 Sobiński Waldemar 667,07 10 14
15 Marukiewicz Marek 629,59 9  
16 Kita Ewa 540,59 8  
17 Linkiewicz Renata 514,78 6  
18 Domański Jarosław 507,55 9  
19 Dziewulak Daniel 479,68 8  
20 Szaniewski Mirosław 475,65 8  
21 Gutowski Dariusz 467,53 6  
22 Zasina Arleta 459,72 7  
23 Skrętek Monika 455,24 6  
24 Moczarski Mariusz 436,86 6  
25 Bieniek-Wilk Anna 411,41 6  
26 Kowaliszyn Małgorzata 410,25 6  
27 Rodewald Ryszard 391,33 7  
28 Markowski Paweł 352,52 5  
29 Linkiewicz Krzysztof 268,14 4  
30 Domagała Andrzej 257,90 5  
31 Gałecka-Ziółkowska Beata 245,86 5  
32 Słomski Michał 243,95 4  
33 Erbetowska Agnieszka 231,26 4  
34 Popławski Rafał 200,52 3  
35 Termena Anna 199,01 3  
36 Skiemisz Katarzyna 183,34 3  
37 Bielewicz Maciej 137,53 2  
38 Linkiewicz Grzegorz 129,13 2  
39 Gałecka Anna 123,13 2  
40 Zapora Robert 122,91 2  
41 Piguła Sebastian 121,91 2  
42 Marczyk Tomasz 111,45 2  
43 Masiewicz Magdalena 97,36 2  
44 Sobczyk Małgorzata 75,17 1  
45 Staszewski Paweł 71,66 1  
46 Zientara Adrian 69,32 1  
47 Buczak Ada 68,77 1  
48 Ostapiuk Bartłomiej 63,18 1  
49 Burda Agnieszka 50,07 1